Username Password Home Page Site Map Contact Us
October, 23, 2019   10:15


KREDİ KARTI İLE ÖDEMEDE GÜVENLİK

Kredi kartı ile yapacağınız tüm işlemler SSL (Security Socket Layer) ile korunarak gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla kartınız ve şahsi bilgileriniz sistemimiz ile banka arasında gerçekleşecek olan tüm kontrol işlemlerinde şifrelenerek gönderilecek ve üçüncü şahıslar tarafından asla görülemeyecektir.

Kredi kartınız kullanılarak sistemimiz üzerinden gerçekleştirilmiş bir ödemenin tarafınızdan yapılmadığını düşünüyorsanız bizimle ve bankanızla iletişime geçiniz. Ödemenin yapıldığı bilgisayar ve internet hattı sistem kayıtlarımız incelenerek bulunacak ve gerekli işlemler en kısa sürede başlatılacaktır.

  CVV (GÜVENLİK KODU):

CVV, Kredi kartınızın arkasında bulunan güvenlik kodudur. VISA ve MASTERCARD kuralları çerçevesinde Bankalararası Kart Merkezinin (BKM) aldığı karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret islemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV numarası alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yöntem hem sizi hem de bankaları oluşabilecek risklerden korumak ve ödemelerinizin güvenliğini maksimum düzeyde arttırmak amacını taşımaktadır. CVV Güvenlik kodu, kredi kartının arka yüzündeki imza panelinde yer alan kart numarasının en sağ tarafındaki üç haneli numaradır. Kartın fiziki olarak bulunmadığı ortamlarda işlem yapılıyorsa güvenlik kodu kullanılmalıdır. Bu sebeple, rezervasyonlarınız sırasında sizden kredi kartı numaranızla birlikte üç haneli CVV numaranız da istenecektir.

  SSL (Secure Socket Layer - Soket Düzeyi Güvenlik)

SSL, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan gelişmiş bir protokoldür. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenmektedir. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre

  GİZLİLİK TAAHHÜDÜ

Sistemimizi kullanarak gerçekleştireceğiniz işlemler sırasında sizden sadece işleminizi gerçekleştirmeniz için gerekli ve yeterli olacak kadar bilgi alınacak ve bu bilgiler işleminizin tamamlanması ve verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmaya yönelik istatistiki çalışmalarımız dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacak, satılmayacak ve hukuki gereklilikler dışında hiçbir amaçla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

  
Kesit Tourism and Travel Agency
Caglayan Mah. 2007 Sok No:7 07230 Antalya / Turkey
Tel: + 90 - 242 - 323 14 14 . - Fax: + 90 - 242 - 323 96 66
E-mail : info@kesitonline.com
Licence Nr : 3528
Payment Information    Regulations Of Cancelations     Security & Privacy